Kontaktai

UAB "RAMCHOS"

Kaunas: Mituvos g. 5
Tel. +370 678 81119
+370 615 88996
+370 682 66288
El.p. kaunas@ramchos.lt

Darbo laikas: I-V 8:36-17:36

Krepšelis Išskleisti krepšelį
prekė (tuščia)

Susiūti karvės kailio kilimai
Karvės kailio kilimai yra natūrali, nebalinta karvės oda su plaukais. Jie įneša natūralumo pojūtį į namus, gali būti tiesiami miegamajame, svetainėje ar valgomajame. Kailiai - unikalios natūralios formos, bet taip pat būna ir taisyklingų stačiakampių formos susiūti kilimai.
Nuo 2004 metų gyvuojanti UAB „Ramchos“ siūlo platų natūralios karvės odos susiūtų kilimų asortimentą. Kailio spalva gali būti natūrali (ruda, juoda, balta, tamsiai ruda, rudai balta, juodai balta ir t.t.) arba dažyto įvairiomis spalvomis, taip pat zebro bei tigro kailių imitacijas. Naujovė - taip pat kilimai gali būti apdirbti lazeriu – jų modelius matysite šiame skyriuje.
Ramchos kilimai gali būti susiūti pagal jūsų pageidaujamą modelį iš skirtingų dydžių gabalėlių: 20x20, 30x30, 40x40, 50x50, taip pat gabalėliai gali būti rombo ar kitų geometrinių formų. Jie taip pat gali būti siūti rankomis odos juosta arba tiesiog zigzagu. Išvirkščioji pusė gali būti be pamušalo arba sutvirtinta juo.
Taip pat galima pritaikyti kitus aksesuarus - pagalvėles, takelius, padėkliukus, vyno laikiklius ir kitas smulkias interjero detales iš kailio prie Jūsų pasirinkto kilimo.
Pasirinkimo galimybės – išties neribotos. Jeigu nerasite Jums tinkamo, mes jį pagaminsime pagal Jūsų pageidavimus. Gaminius pristatome į Kauną, Vilnių, Klaipėdą ir visus kitus Lietuvos miestus.