Kontaktai

UAB "RAMCHOS"

Kaunas: Mituvos g. 5
Tel. +370 678 81119
+370 615 88996
+370 68266288
Tel/Fax. +370 37210174
El.p. ramchos@ramchos.lt

Krepšelis Išskleisti krepšelį
prekė (tuščia)

Susiūti karvės kailio kilimai
Mes siūlome didelį kilimų, pasiūtų iš karvės kailių iš Lotynų Amerikos, pasirinkimą. Novatorišku susiūtų kilimų dizainu užsiima dizaineriai, kurie sugalvoja vis naujas formas, stilius, kurie įtiks tiek turintiems labai įnoringą skonį, tiek ir mėgstantiems klasiką klientams.
Kailiai gali būti natūralios spalvos (ruda, juoda, balta, tamsiai ruda, rudai balta, juodai balta ir t.t.) arba dažyti skirtingomis spalvomis (raudona, geltona, violetinė, oranžinė ir t.t.). Taip pat gali būti imituojami laukinių egzotinių gyvūnų kailiai - zebras, žirafa, leopardas, jaguaras arba tigras. Kilimai gali būti susiūti iš skirtingo dydžio gabaliukų: 10x10, 20x20, 30x30, 40x40 cm ir t.t. Jie taip pat gali būti įvairių modelių ir geometrinių formų - stačiakampio, rombo, apskritimo ir kitų figūrų. Kilimai būna siūti rankomis arba zigzagu siuvimo mašina. Kita kilimo pusė gali būti su pamušalu arba be jo. Įdomu - dekoratyviniai kilimai gali būti papuošti lazeriu apdirbtu raštu, kombinuoti iš odos ir karvės kailio, turėti išdeginimo ženklus.
Jei turite idėjų, bet niekur negalite rasti sau tinkamo kilimo, mes galime pagaminti Jums kilimą pagal užsakymą. Jums tik reikia pasakyti mums dydį, spalvą ir kilimo modelį ir viskas bus padaryta, kaip Jūs pageidaujate. Taip pat galite pasiūlyti gamybai ir savo individualų, unikalų kilimo raštą. Kilimų kainos priklauso nuo dydžio, dizaino, apdirbimo sudėtingumo, pamušalo buvimo ir t.t. Jei norite sukurti nepakartojamą ir turtingą interjerą arba įteikti solidžią, originalią ir brangią dovaną – susiūtas karvės kailio kilimas yra geriausias pasirinkimas!
Be to, prie kilimo Jūs galite pasirinkti ir kitus aksesuarus - dekoratyvines pagalvėles, takelius, padėkliukus, padėklus, vyno laikiklius, nuotraukų rėmelius ir kitas smulkias interjero detales iš gyvulių kailių. Jei neišsirinksite susiūto kilimo, Jums galbūt patiks karvės kilimas – juos rasite kategorijoje „Karvės kailiai“.
Pasirinkimas yra labai didelis, todėl būkite tikri, kad rasite tinkamą detalę savo namų interjerui. Produkciją pristatome į bet kurį miestą.