Kontaktai

UAB "RAMCHOS"

Kaunas: Mituvos g. 5
Tel. +370 678 81119
+370 615 88996
+370 68266288
Tel/Fax. +370 37210174
El.p. ramchos@ramchos.lt

Krepšelis Išskleisti krepšelį
prekė (tuščia)

Susiūti karvės kailio kilimai
Mes siūlome didelį kilimų, pasiūtų iš karvės kailių iš Lotynų Amerikos, pasirinkimą. Novatorišku susiūtų kilimų dizainu užsiima dizaineriai, kurie sugalvoja vis naujas formas, modelius, stilius, kurie įtiks tiek įnoringiems, tiek ir mėgstantiems klasiką klientams.
Jei norite sukurti nepakartojamą ir turtingą interjerą arba įteikti solidžią, originalią ir brangią dovaną – susiūtas karvės kailio kilimas yra geriausias pasirinkimas!
Kailiai gali būti natūralios spalvos (ruda, juoda, balta, tamsiai ruda, rudai balta, juodai balta, šampaninė, smėlinė ir t.t.) arba dažyti skirtingomis spalvomis (raudona, geltona, violetinė, oranžinė ir t.t.). Taip pat gali būti imituojami laukinių egzotinių gyvūnų kailiai - zebras, žirafa, leopardas, jaguaras arba tigras.
Kilimai gali būti susiūti iš skirtingo dydžio gabaliukų: 10x10, 20x20, 30x30, 40x40 cm ir t.t. Jie taip pat gali būti įvairių modelių ir geometrinių formų - stačiakampio, rombo, apskritimo ir kitų figūrų. Kilimai būna siūti rankomis arba zigzagu siuvimo mašina. Kita kilimo pusė gali būti su pamušalu arba be jo. Įdomu - dekoratyviniai kilimai gali būti papuošti lazeriu apdirbtu raštu, kombinuoti iš lygios odos ir karvės kailio, turėti išdeginimo ženklus. Šie ženklai - tai gaminio natūralumo bei išskirtinumo garantas!
Mes taip pat siūlome Jums galimybę įsigyti du vienodus kilimus, skirtus patiesti iš abiejų lovos pusių. Jie suteiks Jūsų miegamajo interjerui jaukumo.
Jei turite idėjų, bet niekur negalite rasti sau tinkamo kilimo, mes galime pagaminti Jums kilimą pagal užsakymą. Jums tik reikia pasakyti mums dydį, spalvą ir kilimo modelį ir viskas bus pagaminta taip, kaip Jūs pageidaujate. Taip pat galite pasiūlyti gamybai ir savo individualų, unikalų kilimo raštą. Kilimų kainos priklauso nuo dydžio, dizaino, apdirbimo sudėtingumo, pamušalo buvimo ir t.t.
Be to, prie kilimo Jūs galite pasirinkti ir kitus aksesuarus - dekoratyvines pagalvėles, takelius, padėkliukus, padėklus, nuotraukų rėmelius ir kitas smulkias interjero detales iš gyvulių kailių. Jei neišsirinksite susiūto kilimo, Jums galbūt patiks karvės formos kilimas – juos rasite skyriuje „Karvės kailiai“.
Pasirinkimas labai didelis, todėl būkite tikri, kad rasite tinkamą detalę savo namų interjerui. Produkciją pristatome į bet kurį miestą.